Jeżeli planujesz wyposażyć swoją masarnię lub ubojnię w szczelne i energochłonne drzwi, martwisz się czy twoje produkty mają wystarczająco niską temperaturę? A może Twoje drzwi do mrożni wcale nie pozwalają mrozić? W takim wypadku na ratunek przychodzi firma NIRO-TECH.

Dopasujemy każdy rodzaj drzwi do twoich potrzeb

W ofercie firmy NIRO-TECH są dostępne dwa rodzaje drzwi do mroźni. Pierwszym z nich są drzwi do mroźni przesuwne, drugim natomiast drzwi do mroźni uchylne jednoskrzydłowe, zawiasowe. Obydwa rodzaje wykonane są z wysokiej jakości blachy nierdzewnej, wypełnionej specjalną pianką izolacyjną zabezpieczającą przed nagrzewaniem się pomieszczenia i utrzymaniem ujemnej temperatury w mroźni. Warto wiedzieć, że drzwi do mroźni wykonane są ze stali kwasoodpornej, a ich grubość waha się od 10 do 12 cm. Płat drzwiowy wypełniony jest pianką poliuretanową o gęstości 45kg na metr sześcienny i posiada gumowe lub sylikonowe uszczelki, które są wymienne i można je dokupić w każdym sklepie z akcesoriami chłodniczymi. Ościeżnica kątowa oraz zawiasy drzwi do mroźni, także wykonane są ze stali kwasoodpornej, a elementy montażowe są odporne na silne środki czyszczące stosowane w zakładach przemysłowych. Dodatkowo w progu i ościeżnicy drzwi do mrożni zamontowane jest ogrzewanie wraz z termostatem zapobiegającym nadmiernemu przegrzaniu urządzeń, a w ramach bezpieczeństwa, drzwi do mroźni posiadają zamek z wkładką patentową i wewnętrzną rączką, który blokuje się automatycznie po zatrzaśnięciu drzwi.

Zastosowanie drzwi do mroźni

Drzwi do mroźni znajdują szerokie zastosowanie w bardzo niskich temperaturach sięgających nawet do -50 st. C. Można je zastosować jako drzwi medyczne, laboratoryjne lub produkcyjne. Stosowanie nowoczesnych technologii oraz szeroki park maszynowy sprawia, że drzwi do mroźni spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Drzwi do mrożni produkowane są na zamówienie w zależności od preferowanej wielkości i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby zapewnić trwałość oraz skuteczną pracę przez długie lata. Najczęstszym zastosowaniem drzwi do mroźni, cieszą masarnie, ubojnie, zakłady przetwórstwa rybnego sklepy i markety, a także hurtownie z żywnością i produktami mrożonymi.

Dostępność drzwi do mroźni

 Największy zakład produkujący drzwi do mroźni znajduje się w Jaworznie. Firma PPHU NIRO-TECH gwarantuje swoje usługi na najwyższym poziomie zarówno w kraju jak i za granicą. W ofercie firmy, możemy znaleźć wysokiej jakości drzwi do mroźni, drzwi do chłodni, drzwi gospodarcze a także specjalistyczne. Oprócz oferty z drzwiami izolacyjnymi do komór chłodniczych, firma zajmuje się także sprzedażą wyposażenia pomocniczego, sprzedażą maszyn do przetwórstwa spożywczego, doradztwem w sprawie wyboru systemu transportu podwieszanego, a także jest bogato wyposażona w asortyment budowlany.  Zamówienia, można składać drogą internetową oraz mailową na stronie sklepu internetowego firmy lub dzwoniąc bezpośrednio do działu handlowego lub działu sprzedaży krajowej.

Dodaj komentarz