Wybierasz się niebawem za granicę, musisz znać podstawy języka angielskiego w pracy lub też do innych celów? Potrzebujesz nauczyć się języka angielskiego w krótkim czasie i chcesz poznać praktyczne oraz skuteczne sposoby? Sprawdź efektywne metody nauki języka.

Dlaczego standardowe metody nauki wymagają dużej ilości czasu?

Standardowe metody nauki języka obcego, czyli z użyciem podręczników czy też w trakcie grupowego kursu mogą zająć sporo czasu. Wynika to z tego, że w dużej grupie rozpraszają się umiejętności poszczególnych uczestników kursu i każdemu z nich poświęca się niewiele czasu. Z kolei samodzielna nauka z podręcznika może być nużąca i niezbyt ciekawa – wertowanie książki na własną rękę nie każdego motywuje i proces uczenia znacznie się wydłuża. Ponadto, z podręcznika nie nauczysz się mówić, poprawnie wymawiać angielskie zwroty i przyzwyczajać język do innych wyrażeń.

Kurs angielskiego online – czy to skuteczne rozwiązanie?

Jeśli kojarzysz kursy języka angielskiego z kilkoma semestrami żmudnej nauki, propozycja przygotowana przez Szybka Nauka może Cię zaskoczyć: https://szybkanauka.pro/kursy/. Proponowane metody nauki są innowacyjne i bazują na udoskonaleniu konkretnych umiejętności, które wyraźnie przyspieszą naukę języka. Wśród nich znaleźć można kurs Aktywny Angielski, czyli intensywny trening mówienia po angielsku online czy też Strategie Motywacyjne Poliglotów, a więc poznanie metod, które zwykłym ludziom pozwoliły przyswajać nawet 2 języki obce w ciągu roku.

Kuszącą opcją jest również Akcelerator Językowy, czyli sposób na to, by uczyć się języków obcych nawet cztery razy szybciej, oszczędzając w ten sposób nie tylko czas, ale i pieniądze. Korzystając z takich kursów, można realnie skrócić czas poświęcony na poznanie języka obcego.

Nauka angielskiego Metodą Aktywnego Mówienia – poznaj praktyczną naukę języka

Ciekawą propozycją dla osób chcących szybko nauczyć się mówić w języku angielskim jest także Metoda Aktywnego Mówienia. To kurs online, który nie wymaga monotonnego wkuwania słówek oraz wielogodzinnych praktyk gramatycznych. Po odbyciu kursu można płynnie mówić w języku angielskim już po 100 godzinach samodzielnego treningu. Metoda opiera się na poznaniu 1000 najważniejszych słów w języku angielskim, 6 najważniejszych czasów występujących w 99% konwersacji oraz treningu opartym w całości na mówieniu. W ten sposób poznanie języka angielskiego może zająć mniej czasu i być naprawdę efektywne.

Dodaj komentarz