Prawdopodobieństwo, ze logo tego słynnego brandu choć raz nie rzuciło Ci się w oczy chociażby podczas transmisji meczów UEFA w telewizji czy online jest raczej znikome. Bwin, bo o tym bukmacherze tutaj mowa, jest obecnie czołową i najbardziej rozpoznawalną firmą oferującą obstawiane na świecie – nic więc dziwnego, że wiadomość o tym, że już lada moment wejdzie on do Polski wywołała niemałe poruszenie. 

Kiedy powstał ten internetowy bukmacher i jakie dyscypliny obejmują zakłady Bwin? Dawkę cennych wiadomości przygotowaliśmy dla Ciebie w tym artykule. 

Bwin – czy wiesz wszystko o tym bukmacherze?

Rozpoznawalna na całym świecie firma założona została ponad 26 lat temu w Wiedniu, a dokładniej w 1997 roku kiedy to zainteresowanie internetowymi zakładami sportowymi dopiero się zaczynało. Założyciele Bwin (wtedy jeszcze Betandwin) zatrudniający wówczas jedynie (!) 12 pracowników wierzyli jednak, że to właśnie w świecie online leży przyszłość obstawiania i zaledwie rok później zdecydowali się uruchomić własną stronę bukmacherską. Bez wątpienia ważne wydarzenie dla całej historii austriackiego bukmachera nie było jednak tym najbardziej przełomowym – o Bwin zrobiło się naprawdę głośno, gdy wprowadził on możliwość obstawiania wyniku wydarzeń sportowych na żywo.

Od tamtej pory marka pnie się po kolejnych szczeblach sukcesu, a fakt, że proponuje ona korzystne warunki i atrakcyjne bonusy sprawia, że Bwin zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania wśród obstawiających. Tym bardziej, że można tutaj obstawiać zakłady na takie dyscypliny jak m.in.: 

 • piłka nożna; 
 • koszykówka;
 • siatkówka;
 • tenis;
 • Formuła 1; 
 • futbol amerykański; 
 • MMA;  
 • wyścigi konne; 
 • sporty motocyklowe; 
 • piłka ręczna; 
 • hokej na lodzie; 
 • boks;

Jak zarejestrować konto w BWIN? 

Fani zakładów online będą musieli uzbroić się w cierpliwość jeszcze przez chwilę – bo choć austriacki bukmacher posiada, niezbędną do prowadzenia legalnej działalności w naszym kraju, licencję Ministerstwa Finansów, którą nabył poprzez zakup zakup operatora Totolotek, to oficjalna data startu BWIN nie jest jeszcze znana. Niemniej wszystko wskazuje na to, że rejestracja w BWIN Polska będzie możliwa jeszcze w tym roku, tak więc zdecydowanie warto trzymać rękę na pulsie. 

Już teraz możemy jednak potwierdzić, że sam proces rejestracji konta użytkownika Bwin nie będzie należał do skomplikowanych, gdyż w przypadku niemal każdego bukmachera działającego legalnie w sieci całość przebiega podobnie. Przyszli typerzy będą mogli skorzystać z dwóch, następujących opcji – założenia konta tymczasowego oraz stałego, które różnią się od siebie poszczególnymi funkcjami, dlatego też jeszcze przed rozpoczęciem rejestracji polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami, które z pewnością już lada moment udostępni bukmacher.

Wszystkich łowców najlepszych możliwych ofert zachęcamy do skorzystania z naszego linka prowadzącego do rejestracji oraz specjalnego kodu rabatowego – na każdego nowego użytkownika czeka bowiem NAJWYŻSZY BONUS POIWTALNY, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. 

Dodaj komentarz