Minecratf jest grą komputerową, która była popularna kilka lat temu i wydawać by się mogło, że zupełnie zniknęła. Jednak dzięki gwiazdom portalu YouTube, ten rozbudowany symulator przeżycia na bezludnej wyspie wraca do łask. Co gracze widzą w Minecrafcie i dlaczego tak długo nic o nim nie słyszeliśmy?

Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia

Minecraft jest grą tak rozbudowaną, że jesteśmy w niej w stanie zrobić praktycznie wszystko. Gra rozpoczyna się w momencie, w którym pojawiamy się w pustym świecie, który stoi przed nami otworem. Możemy w nim budować, eksplorować go albo walczyć z wrogimi stworami. Rzeczy, które gracze są w stanie wykonać dzięki mechanikom gry są niesamowite. Możemy grać w nią na wiele różnych sposobów. To coś więcej, niż symulator życia i nie ma nic dziwnego w tym, że zdobywa on miliony fanów na całym świecie.

Co działo się z Minecraftem przez te wszystkie lata?

Gra była niesamowicie popularna kilka lat temu, ale później w jakiś sposób zupełnie zniknęła. Z czego to wynika? Wiele osób zaczęło błędnie utożsamiać ją z rozrywką dla dzieci. Przez to starsi gracze zajęli się innymi produkcjami i zupełnie zapomnieli o Minecrafcie. Nie mniej jednak, Mojang nie przestawał nad nią pracować i przez ostatnie lata pojawiło się wiele aktualizacji, które sprawiły, że gra jest jeszcze bardziej rozbudowana. Co więcej, w przyszłości ma pojawić się jeszcze więcej nowinek, dzięki którym Minecraft będzie miał nam jeszcze więcej do zaoferowania.

Wielki powrót

Obecnie Minecraft jest jedną z najpopularniejszych gier dostępnych na rynku. Jego prostota sprawia, że bardzo ciężko jest się od niego oderwać. Z drugiej strony, daje on nam tyle możliwości różnego rodzaju rozgrywki, że każdy odnajdzie w nim coś dla siebie. Nigdy do tej pory nie doświadczyliśmy takiego powrotu jakiejkolwiek pozycji i nie da się ukryć, że ten moment powinien przejść do historii. Kto wie, może Minecraft przetarł szlaki dla innych starszych gier, o których zapomnieliśmy, a które zasługują na drugie życie?

Dodaj komentarz