Zbliżają się święta, a to dla wielu z nas intensywny czas na poszukiwanie odpowiednich prezentów. Często decydujemy się na kosmetyki, chociaż mamy obawy czy dobierzemy je odpowiednio do potrzeb danej osoby, albo czy spodoba jej się kupiony zapach. Warto postawić na rozwiązania, które będą uniwersalne i sprawdzą się idealnie dla każdego typu cery, profesjonalnie zadbają o pielęgnacje ciała, a do tego będą zdrowe i naturalne.

Idealnym wyborem będą kosmetyki i suplementy Forever Living. Po pierwsze ich głównym składnikiem jest wszechstronnie działający aloes. Po drugie większość kosmetyków jest uniwersalna, co oznacza, że może być stosowana zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn.

Żel aloesowy – galaretka nie do zastąpienia

Aloes firmy Forever, to wiele różnych rozwiązań, na wiele różnych dolegliwości. Najbardziej uniwersalnym produktem będzie żel aloesowy. Idealnie nawilży wysuszone obszary ciała i twarzy, ukoi wysypki, pomoże w leczeniu ran i skaleczeń, podziała na jad owadów, a nawet na afty i podrażnienia w jamie ustnej. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie i sprawdzi się jako prezent dla tych młodszych i starszych członków rodziny. Aloesową galaretkę można również wykorzystać do domowych maseczek. Uzupełnieniem prezentu mogą być olejki eteryczne, szampony, albo balsamy do ciała.

Zrezygnowanie z tradycyjnych torebek prezentowych i wykorzystanie własnoręcznie przygotowanego pudełka, albo drewnianej oprawy z dekoracyjnym sianem wewnątrz, doda zakupionym produktom Forever Living wyjątkowej oprawy i podkreśli ich naturalność i przywiązanie do natury.

Prezenty dedykowane seniorom

Jeżeli przy wigilijnym stole zasiadacie wspólnie z dziadkami, macie starszych rodziców, albo ciocie czy wujków można obdarować ich jeszcze większą dawką zdrowia i pozytywnej energii. Świetnie sprawdzą się tutaj suplementy Forever, będące uzupełnieniem codziennej diety oraz preparaty łagodzące bóle stawów i mięśni. Rozgrzewająca emulsja albo żel z biosiarką rozgrzeją, zadziałają przeciwbólowo i poprawią samopoczucie, a suplementy rozprawią się z bolącymi stawami od wewnątrz przynosząc dużą ulgę seniorom i poprawiając ich kondycję. 

Więcej inspiracji i produktów Forever znajdziesz na stronie https://forever-kosmetyki.pl.

Dodaj komentarz