W dzisiejszych czasach, kiedy mamy coraz więcej świadomości związanej z procesami starzenia, doskonale wiemy, że botoks oraz operacje plastyczne nie są rozwiązaniem godnym inwestowania pie2niędzy. Najlepszym wyborem jest tzw. slow aging.

Slow aging – jak starzeć się z godnością

Jak wspomnieliśmy wcześniej operacje plastyczne oraz wstrzykiwanie botoksu jest sprzeczne z naszą naturą. Takie operacje oraz zabiegi nie są w stanie zapewnić nam wiecznej młodości, a co gorsza mogą nie tylko nas zeszpecić, ale również doprowadzić do nieodwracalnych deformacji. Jak zatem starzeć się z godnością, gdy nie godzimy się na zmarszczki i widoczny na naszej twarzy upływający czas? Sposobów jest wiele, a każdy z nich jest zgodny z naturą.

Drogocenny kolagen

Pierwsze oznaki starzenia są widoczne w momencie, kiedy nasza skóra traci jędrność i nawilżenie. Dzieje się tak, gdy osłabiają się włókna kolagenowe. Warto zatem suplementować kolagen, który opóźni procesy starzenia. Zapewne pojawi się zaraz lawina pytań. Jaki kolagen wybrać? Który produkt tego typu jest najbardziej przyswajalny? Jaki preparat daje najlepsze efekty? I wiele, wiele innych. Ze swojej strony rekomendujemy Premium Collagen 5000, na temat którego wszelkie informacje znajdziecie klikając w link: https://medsense.pl/premium-collagen-5000/. Stosując ten produkt jesteście w stanie utrzymać jędrność na odpowiednim poziomie, a tym samym sprawić, żeby zmarszczki uległy wygładzeniu. Sama suplementacja jest niezwykle prosta. Zaledwie dwie łyżeczki produktu należy dodać do wody, soku lub jogurtu. Nie ryzykujesz rybiego posmaku. Preparat jest całkowicie neutralny w smaku i zapachu.

Surowa dieta

Od dawien dawna wiadomo, że dieta może mieć dla nas zbawienne skutki. Czasami niewielka zmiana w tym zakresie może przynieść wiele korzyści. I tak na przykład zwiększenie ilości surowych, zwłaszcza zielonych, warzyw powoduje, że nasz organizm zyskuje witalność, a skóra zdrowy wygląd. Odpowiednie komponowanie posiłków, unikanie używek takich jak alkohol, palenie papierosów, unikanie nadmiernej ilości cukrów w diecie oraz zmniejszenie liczby węglowodanów prostych to sposób na piękny wygląd. Jeżeli do tego dołożymy niewielką aktywność fizyczną to jesteśmy w stanie zadziałać kompleksowo na cały organizm.

Od zawsze ludzie poszukiwali źródełka młodości. Nikomu się jednak nie udało go odnaleźć i cieszyć się wiecznym młodym wyglądem. Jednak, jak już wiecie, wszystko jest w waszych rękach. Dieta, aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu oraz sprawdzony preparat kolagenowy to Twoi sprzymierzeńcy. Nie wahaj się korzystać z ich dobrodziejstwa. Niech Twoje ciało starzeje się z godnością w nurcie slow aging. Celebruj każdy dzień i eliminuj ze swojego życia stres i zmartwienia. Jeżeli już mają na Twojej twarzy pojawić się zmarszczki, niech to będą zmarszczki radości.

Dodaj komentarz