Chcesz urządzić swoje mieszkanie w surowym, industrialnym stylu? Metalowe ramki sprawdzą się idealnie w roli dodatków. Chłodny połysk, prostota i surowy design, to cechy, które ceni się w tego typu wnętrzach. Miłośnicy oryginalnych, a zarazem uniwersalnych rozwiązań, zdecydowanie powinni skorzystać z zalet metalowych ramek.

Czym charakteryzuje się styl industrialny?

Czasy rewolucji przemysłowej, przyniosły nam nie tylko nowe rozwiązania technologiczne, ale również styl industrialny. Ogromne ilości pozostawionych hal, fabryk, magazynów oraz domów towarowych, musiały zostać w jakiś sposób wykorzystane. Większość z nich, od razu przejęte zostało przez lokalnych artystów, którzy stworzyli z nich swoje studia, gdzie mogli tworzyć wielkoformatową sztukę. Tak naprawdę to dzięki nim, wnętrza industrialne wyglądają dziś w taki, a nie inny sposób. Metal jest jednym z najbliższych przyjaciół tego stylu, dlatego warto rozejrzeć się nad dodatkami stworzonymi właśnie z tego tworzywa. Metalowa ramka, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dzięki swojej prostocie świetnie uzupełni przestrzenie, które chcemy zagospodarować ulubionymi zdjęciami. Bardzo ważną zaletą metalowych ramek, jest ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, nie musimy martwić się, że w wyniku upadku powstaną jakiekolwiek wgięcia czy zadrapania.

Metalowa ramka – co w nią oprawić?

W tego typu ramkach, bardzo dobrze będą wyglądać nasze certyfikaty, dyplomy czy inne dokumenty, którymi chcemy się pochwalić. Elegancki design, sprawi, że będą wyglądać o wiele bardziej profesjonalnie. Poza tym, możemy oprawić w nie tak naprawdę wszystko. Całość zależy od naszych potrzeb oraz upodobań. Ważne jest jedynie to, aby nie przedobrzyć. Ciekawe metalowe ramki, możemy znaleźć na stronie https://www.oprawiamy.pl/c133,ramki-metalowe. Szeroki wybór pozwoli na dopasowanie modelu do wybranego przez nas stylu pomieszczenia. Warto również pamiętać, że metalowa ramka jest zawsze dobrym pomysłem na drobny upominek dla naszych współpracowników lub szefa.

Dodaj komentarz