Kosze prezentowe są najczęściej wybieranym podarunkami z okazji świąt Bożego Narodzenia. Na jaki upominek warto się zdecydować, gdy ma być on wręczony pracownikom, ważnym klientom albo kontrahentom firmy?

Szeroka gama podarunków świątecznych dla firm może zawrócić w głowie. Wśród nich od lat niesłabnącym powodzeniem cieszą się kosze świąteczne, które zastąpiły popularne kiedyś zestawy pakowane w niezbyt atrakcyjne reklamówki.

Dlaczego warto wybrać kosze świąteczne?

Przy wyborze podarunków na Boże Narodzenie od firmy warto skoncentrować się na tych, które są uniwersalne, czyli sprawdzą się dla każdego, efektowne, czyli będą zachwycały swoim wyglądem, a także bogate i luksusowe.

Te wymagania mogą doskonale spełnić kosze świąteczne, które dostępne są obecnie również jako podarunki gotowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Kosze przede wszystkim są podarunkami o bardzo eleganckim, szykownym wyglądzie. Nawet jeżeli nie zostaną wybrane w najdroższym wariancie, i tak potrafią zrobić wrażenie. Do wyboru jest wiele wariantów koszów, co też pozwala na wybranie takich, które będą mogły przypaść do gustu obdarowanym osobom.

Ponadto kosze świąteczne zakupione jako gotowe są bardzo wygodną opcją, ponieważ nie trzeba ich samodzielnie komponować. Wystarczy, że wybierze się jeden z dostępnych wariantów, a potem złoży swoje zamówienie.

Jak wybrać najlepsze kosze bożonarodzeniowe dla firmy?

Firmy komponujące kosze na Boże Narodzenie dla firm mogą zaproponować je w wielu różnych wariantach do wyboru. Czym warto kierować się przy ich zamawianiu?

Przede wszystkim warto zdecydować się na kosze świąteczne wyróżniające się swoim luksusowym wyglądem. Najlepiej, aby wpisywały się one także w świąteczną atmosferę, na przykład mogą być one zapakowane w dekoracyjne pudełka z bożonarodzeniowymi motywami albo w skarpetę świętego Mikołaja.

Duże znaczenie ma także zawartość paczek. Wewnątrz powinny znaleźć się produkty delikatesowe, wyróżniające się wysoką jakością, które będą budowały w ten sposób poczucie luksusu.

Kosze świąteczne dla firm – rodzaje

W sprzedaży można znaleźć różnorodne kosze świąteczne przeznaczone dla firm. Wśród nich można znaleźć zestawy jak:

  • Kosze bożonarodzeniowe ze słodyczami – to najczęściej zamawiane zestawy, w których znajdują się wyszukane słodkości, na przykład jak pralinki, nugaty, pierniczki, czekolady, cukierki, trufle czy ciasteczka. To uniwersalny wybór dla każdego.
  • Kosze świąteczne z herbatą – to doskonały wybór dla osób, które przepadają za tym gorącym napojem. Kosze na Boże Narodzenie często zawierają herbatę aromatyzowaną, zimową, na przykład z cynamonem, jabłkiem. W zestawie, poza herbatą, na przykład liściastą lub w torebkach, można znaleźć także słodycze i inne produkty, na przykład jak syrop do herbaty, konfitura.
  • Kosze na święta z kawą – do wyboru są także kosze zawierające wyśmienitą kawę. Może być to też kawa o świątecznym aromacie, kawa czekoladowa. W koszach dla kawoszy można także znaleźć inne kawowe niespodzianki, na przykład cukierki kawowe.
  • Kosze na Boże Narodzenie z alkoholem – wśród dostępnych wariantów koszów upominkowych można znaleźć też zestawy zawierające alkohol. Najczęściej są to wina czerwone albo białe, wina musujące – szampany doskonałe na Nowy Rok, whisky czy wódki wysokiej klasy.
  • Kosze świąteczne dla dzieci – wybrane firmy oferują także kosze zawierające produkty przeznaczone dla dzieci, doskonałe jako podarunek dla dzieci pracowników.

Zamówienie na stylowe kosze podarunkowe w powyższych wariantach można składać również w internecie.

Dodaj komentarz