Auta EKO zrewolucjonizowały nowoczesny świat motoryzacji. Dzięki nowym technologiom pozwalają na uwalnianie mniejszej ilości dwutlenku węgla do atmosfery. Z tego powodu są bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne samochody spalinowe.

Jakie modele EKO oferuje marka Hyundai?

Marka Hyundai oferuje 12 modeli EKO, z którymi możesz zapoznać się między innymi na stronie https://nawrot.hyundai.pl/. IONIQ 5. to model wyposażony w inteligentne technologie. Design inspirowany jest nowoczesnością, a dzięki dopracowanemu systemowi ładowania możemy szybciej naładować auto. Jest całkowicie elektrycznym pojazdem, który nie wykorzystuje paliw spalinowych. IONIQ Hybrid to auto, które zużywa minimalne ilości paliwa, dzięki czemu emituje mniej CO2 do atmosfery. Dzięki funkcji hamowania regeneracyjnego można naładować akumulator bez zewnętrznych ładowarek. IONIQ Electric to auto, które nie emituje spalin. Dzięki nowej technologii oraz wydajnym materiałom z łatwością można w ciągu godziny naładować akumulator. Bateria posiada zwiększoną pojemność, dzięki czemu rzadziej ładujemy auto. IONIQ Plug-in to mieszanka auta hybrydowego z wyłącznie elektryczną wersją. Dzięki odpowiedniemu przyciskowi można samodzielnie wybrać opcję elektryczną lub benzynową, dzięki czemu nie musimy przejmować się nagłym rozładowaniem akumulatora.

KONA Hybrid to połączenie bezpieczeństwa z ekologicznym podejściem do motoryzacji. Oprócz tego posiada on piękny design, który zachwyca zgrabnością linii auta. Silniki spalinowy oraz elektryczny współpracują ze sobą, dzięki czemu auto jest przyjazne dla środowiska. KONA Electric to w pełni elektryczny SUV. Jest autem przestronnym i komfortowym, które zapewnia wygodną jazdę nawet podczas długich dystansów. Nowa KONA Electric jest bardziej elegancką wersją poprzedniego modelu wyposażona w unowocześnione technologie i systemy.

TUCSON Hybrid to hybrydowy SUV wyposażony w nowoczesne technologie. Gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz wygodę podczas jazdy. TUCSON Plug-in Hybrid pozwala na ładowanie z zewnętrznych źródeł zasilania. Dzięki jednemu przyciskowi możemy natychmiast przełączyć go w tryb całkowicie elektryczny.

SANTA FE Hybrid to SUVz ograniczonym zużyciem benzyny. Inteligentne technologie zapewniają wyjątkowe bezpieczeństwo. SANTA FE Plug-in to komfortowy i wygodny SUV, który po wyczerpaniu energii elektrycznej przełącza się w tryb hybrydowy i pozwala na bezproblemowe dojechanie do celu.

Hyundai Nexo to SUV, który zasilany jest za pomocą wodorowych ogniw paliwowych. Jego design jest inspirowany naturą, o którą dba dzięki wyjątkowemu systemowi silnikowemu.

Dodaj komentarz