займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

12 kwietnia 2009 18:06

niedoczytania: Latest post

Wyniki sondy: Jak myślisz kto dostanie Nagrodę Silesius 2009 w kategorii „Książka roku”?

Dokładnie za tydzień dowiemy się kto faktycznie dostanie tę nagrodę, zatem pora na ogłoszenie wyników naszej sondy, w której udział wzięło 108 internautów.

Zwycięzcą plebiscytu okazała się odpowiedź: „Nie czytałem/am tych książek i nie chcę się wypowiadać”, co oznacza, że gdyby nasi czytelnicy byli w jury, to w tym roku nagroda Silesius nie zostałaby przyznana. Wśród nominowanych największą ilość punktów zdobył Roman Honet (21), za nim uplasował się Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki (14) i Bohdan Zadura (12). Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w pierwszej sondzie w naszym serwisie. W niedzielę 19 kwietnia poznamy prawdziwego laureata.

Wyniki sondy: Kto dostanie Nagrodę Silesius za książkę roku

Sonda: Kto dostanie Nagrodę Silesius za książkę roku

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły