займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

19 lutego 2010 16:26

niedoczytania: Latest post

Spotkanie z Bogdanem Zalewskim w Fillii Nowa Huta

Mininiedobiografia gościa:

Józef Bogdan Zalewski (ur. 14 lutego 1802 w Bohaterce, gubernia kijowska, zm. 31 marca 1886 w Villepreux) – dobry człowiek i polski poeta okresu romantyzmu, zaliczany jest do „ukraińskiej szkoły poetów”. Ludzie atakowali go za, ich zdaniem, „dziecinne rymy”. Z uznaniem natomiast wyrażał się o nim Adam Michnik, dedykując Zalewskiemu 387. numer „Gazety Wyborczej”. Przez jego dwóch bardzo dobrych znajomych uznawany za „patriarchę poezji polskiej”. Ponadto dziennikarz RMF FM i autor anty-bloga.

25 lutego o 19:30 Filia Nowa Huta (Kombinator, os. Szkolne 25) wyrusza w podróż wraz z Bogdanem Zalewskim – dziennikarzem RMF FM.

Zaczną od projekcji filmu „777 wyrazów tego samego”, później przejdą do Jego anty-bloga, za który paradoksalnie został uznany blogerem roku 2008. Po przebrnięciu przez sieciowy śmietnik, powrócą do Nowej Huty i wirtualnie zwiedzą ją wraz z Zalewskim i Pawłem Penarskim – producentem, muzykiem i dj-em.  Na koniec obejrzą najnowszy wywiad z muzykami z Wu-Hae. Będzie piwo i słone paluszki.

W spotkaniu będą uczestniczyć również: Juliusz Strachota i Kuba Błądek z portalu terazhuta.pl. Patronem tej imprezy będzie oczywiście niedoczytania.pl

Niech się nikt nie doszukuje zaginionego „w” i „h”, to nie jest żaden spisek.

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły