займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

5 kwietnia 2009 19:32

niedoczytania: Latest post

Samobójstwo syna Sylvii Plath

16 marca powiesił się syn pary poetów Teda Hughesa i Sylvii Plath – Nicholas Hughes. Zrobił to 46 lat po tym jak popełniła samobójstwo jego matka.

Rodzinę tę prześladuje fatum. Sześć lat po śmierci Plath, zabiła się Assii Wevill – kobieta, z którą mieszkał ojciec Nicholasa. Zrobiła to, w podobny sposób jak Plath – zatruła się gazem w mieszkaniu. Zrobiła to, w podobny sposób z jednym wyjątkiem, przed śmiercią uśmierciła swoją czteroletnią córeczkę.

I tak 46 lat po śmierci swojej mamy i 40 lat po śmierci kochanki jego ojca – powiesił się Nicholas Hughes. Nie był poetą, nie interesował się literaturą. Jego życiem zawładnęła biologia ewolucyjna. Specjalizował się w badaniach ryb zamieszkujących górskie strumienie i w ramach swoich podróży badawczych przemierzył wiele tysięcy kilometrów po całej Alasce. Na polu swoich zainteresowań odniósł wiele sukcesów. Wykładał na uniwersytecie. Podobno był zadowolony ze swojej pracy.

Jego siostra tak ogłosiła śmierć brata:

Z głębokim żalem muszę poinformować o śmierci mojego brata Nicholasa Hughesa, który popełnił samobójstwo w poniedziałek 16 marca 2009 roku w swoim domu na Alasce. Od pewnego czasu mój brat zmagał się z depresją.

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły