займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

1 października 2009 12:03

Powakacyjne spotkanie działu „słowonanie”

Wczoraj, ostatniego dnia września, w pewnej knajpie na Kazimierzu spotkali się: Girulska, Onak, Podgórni, Pułka. Nastąpiła wzajemna wymiana informacji. Pułka zdradził, że zastanawia się nad przeprowadzką do Warszawy. Na ostatnich Manifestacjach Poetyckich poznał warszawski sen dziewczęcy, który samochodowym gaźnikiem zawieruszył mu w płucach. Podgórni powrócił do Krakowa z wakacji, nabył w taniej odzieży binokle i teraz może się fotografować na tle odrapanych cegieł. Onak pochwalił się, że wypowiedział umowę o pracę niemieckiemu koncernowi Bauer, który jest właścicielem firmy Interia.pl, w której pracował. Ponadto stwierdził, że wyjeżdża w listopadzie, na miesiąc, do Indii, żeby zakosztować tamtejszego koruta.

Płynąca w głośnikach muzyka nastroiła towarzystwo na taniec. Kulturalna młodzież pląsała na stołach i tapczanach. Wibracje ciał przerwał jeden z ochroniarzy, który stwierdził, że jak towarzystwo nie przestanie tańczyć na stołach, to on zamknie lokal. Młodzież, poczuła ogrom odpowiedzialności, który na niej spoczął, zasalutowała i odmaszerowała z pokorą do swoich stolików.

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły