займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

24 listopada 2010 14:39

niedoczytania: Latest post
[autorka rysunku: Joanna Pyra]

„Podaj książkę” – 2. edycja – tym razem w Kombinatorze!

27 listopada 2010 roku w Klubie Kombinator w Nowej Hucie odbędzie się druga edycja „Podaj książkę”. Akcja ma na celu promocję i rozpowszechnianie czytelnictwa wśród mieszkańców Krakowa. Uczestnicy będą mogli wymienić się książkami, podyskutować na temat literatury oraz nawiązać nowe znajomości.

W dobie spopularyzowanego internetu, powszechnie dostępnych e-czytników i audiobooków, czy ktoś jeszcze myśli o tradycyjnej formie książki? O białym, gładkim papierze pokrytym rzędem artystycznie zapisanych liter? Czy nie jest tak, że patrząc na naszą książkę, uświadamiamy sobie, że od dawna nikt po nią nie sięgał i teraz stanowi ona już tylko element dekoracyjny naszych domów?

Celem projektu „Podaj książkę” jest wskrzeszenie idei spontanicznych spotkań czytelniczych. Inicjatywa ma na celu scalenie środowiska literackiego, a także zwrócenie uwagi na ekologiczne aspekty związane z przetwarzaniem papieru. Spotkania odbywają się cyklicznie w tych miejscach Krakowa, które sprzyjają rozwojowi sztuki oraz kultury

Jak wziąć udział? To proste! Weź z domu te książki, które niepotrzebnie zajmują Twoje półki i wymień się z innymi w Klubie Kombinator 27.11.2010 od godziny 18:00.

Program spotkania:

  • 18:00 Rozpoczęcie wymiany książek
  • 19:00 Warsztaty z tworzenia ekologicznych zakładek do książek oraz projekcja filmów, które przedstawiają artystyczny recykling papieru.
  • 20:00 Koncert Secondhead – Alice in Wonderland (visual&sound).

Akcja organizowana jest przez Fundację Liternet, zajmującą się literaturą w Internecie, która postanowiła wyrazić poparcie dla tradycyjnej formy książki, jako elementu muzealnego. Współorganizatorem wydarzenia jest Poltwór i Klub Kombinator.

Patronat medialny terazhuta.pl, niedoczytania.pl, krytycznymokiem.blogspot.com, lekturki.com.

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły