займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

23 marca 2011 1:21

niedoczytania: Latest post
grafa: Łukasz Libiszewski

Łączę – spotkanie z Miłoszem Biedrzyckim

Kolejnym gościem Łącza jest Miłosz Biedrzycki. Pytania do niego można zadawać do 6 kwietnia 2011.

Miłosz Biedrzycki (dla wtajemniczonych – MLB, ur. 1967 w Koprze w Słowenii) – poeta z tzw. pokolenia brulionu, też tłumacz. Jak na jednego z najbardziej znanych autorów brulionu przystało, publikował w brulionie, ale też w Tygodniku Powszechnym, Czasie Kultury, Nowym Nurcie, Chicago Review. Laureat wielu konkursów literackich. Dotychczas wydał: * (1993), OO (1994), Pył/Łyp (1997), No i tak (2002), Sonce na asfaltu/Słońce na asfalcie/Il sole sull’asfalto (2003), 69 (2006), wygrzebane (2007), Sofostrofa i inne wiersze (2007), Życie równikowe (2010), 69 (wydanie amerykańskie, 2010). Ale i tak większość jego wierszy znajduje się na stronie: http://mlb.free.art.pl

Anna Kałuża uważa Miłosza Biedrzyckiego za autora eksponującego w swoich tekstach cielesny, ostentacyjnie percepcyjny związek podmiotu z otoczeniem. A jak wy się na to zapatrujecie?

Zachęcamy wszystkich użytkowników do zadawania pytań. Uwaga! Jeden użytkownik może zadać tylko trzy pytania. Autorzy najciekawszych trzech pytań (wyboru dokonuje zaproszony gość) zostaną nagrodzeni najnowszym tomikiem poety Życie równikowe (wydanego nakładem WBPiCAK)

TUTAJ możesz zadać pytanie autorowi (do 6 kwietnia 2011).

TUTAJ możesz zapoznać się z regulaminem akcji.

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły