займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

21 maja 2010 18:40

niedoczytania: Latest post

[komiks] Barwy – odcinek ostatni (52)

Ostatni odcinek (pięćdziesiąty drugi) cotygodniowego komiksu.

Barwy barwują barwy

Kliknij na obrazek, by powiększyć

Minął rok, od kiedy po raz pierwszy pojawiły się u nas barwy. Zleciało jak z bicza strzelił. Tydzień w tydzień. Cały ten czas nam towarzyszył. Wielu znajomych opowiadało nam, że czekało na piątek, a w ten dzień co jakiś czas odświeżali ekrany, czekając na pasek. Trzeba to sobie wyraźnie powiedzieć – ten komiks to duża część niedo.

Były chwile radosne i te mniej, były odcinki, które wzbudzały kontrowersje, i te cieszące się uznaniem wszystkich bez względu na wiek, zainteresowania czy preferencje seksualne. Dziś nadchodzi dzień, w którym trzeba stanąć przed bolesną prawdą i pożegnać się z częścią niedo, więc mówimy jednogłośnie: „so long, przyjacielu!”.

Wydaje nam się, że ten serwis nie będzie już bez nich taki sam. Oczywiście jest odważny ohmygod i kwadratowe ważenie bakterii, ale barwy były pierwsze, dziewicze, to one rozpoczęły cykl graficzny. Na nich się wychowaliśmy i mamy do nich duży sentyment. Mimo to wierzymy, że nadejdzie taki dzień, kiedy barwy jeszcze powrócą na niedo.

I niech płaczą rzewnymi łzami ci, którzy nie zdążyli na gorąco skomentować odcinka, bo teraz będą mogli tylko komentować przeszłość z pozycji nostalgicznej.

Link do pierwszego odcinka cyklu – wtedy narodziło się dzieło.

A tu dajemy żywe świadectwo tego, jak ludzie kochali barwy (wybór komentarzy przypadkowy):

15 x Ten komiks to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! – Mirka
Samo życie? – Olga
lubię te paski komiksowe tutaj :) – Szymon
:], gorzko jak lubię – krwawy
piękne. : D – yena
odkrywcze – Joanna
jakie to wszystko prawdziwe – karo

Według naszych informacji barwy zamykają również swojego bloga barwy.ownlog.com

Barwy - Barwy to monochromatyczny komiks internetowy powstający od października 2008 roku, aktualizowany nieregularnie, zazwyczaj 2 razy w tygodniu. Obrazuje szalenie niekorzystne sytuacje nieodłącznie towarzyszące opowiadaniu całkiem zabawnego dowcipu, za jaki należałoby uznać życie.

Podobne artykuły