займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

26 lutego 2010 16:23

niedoczytania: Latest post
Święta Trójca

Kolacja w linii prostej: Dar tajemnicy i Modlitwa w cierpieniu

Zapraszam do konsumpcji cierpienia w zestawieniu spamu z modlitwą.

„Dar tajemnicy” to przepuszczona przez translator google’a niechciana poczta, która przyszła na moją skrzynkę pocztową gmail 4 lutego 2010 roku.

Dar tajemnicy!

Drogi Panie, Jesteś Dobry!
Przykro mi, że przeszkadzam
w czasie, wyrażamy głębokie przeprosiny. Proszę o cierpliwość czytania tej wiadomości!
Jestem na przywóz i wywóz firmą, zajmuję się głównie elektroniczną sprzedażą produktu! Na przykład: laptopów, globalnych systemów pozycjonowania, telewizor LCD, PS3 konsole do gier, odtwarzaczy MP3, telefonów komórkowych / 4, motocykli itp.
Moja firma serdecznie zaprasza za wizytę! Jeżeli nie chcesz, nie musisz. Zapraszam do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej.

Obsługi Klienta / MSN: mpqal@hotmail.com
Kontakt / E-mail: service@mpqal.com

Szczerze życzę szczęśliwego życia!

„Modlitwa w cierpieniu” to modlitwa zaczerpnięta z tomu „Przez serce z sercem i w sercu Jezusa, Arcybractwo Straży Honorowej, Kraków 1995, s.17.

Modlitwa w cierpieniu

Wszechmogący, wieczny Boże, Pociecho strapionych i Mocy cierpiących, usłysz prośby tych, którzy w jakimkolwiek utrapieniu wołają do Ciebie, aby wszyscy mogli się radować, że doznali w swoich potrzebach Twego miłosierdzia.
Prosimy Cię, Panie, wysłuchaj łaskawie modlitwy swojego ludu, i chociaż słusznie cierpimy za nasze grzechy, wybaw nas miłosiernie dla chwały Twojego Imienia.
Boże, który starłeś pychę pradawnego wroga, szatana, przez cierpliwość swojego Jednorodzonego Syna, daj nam, prosimy, ze czcią rozważać Jego cierpienia, z miłości ku nam poniesione, i za Jego przykładem, w spokoju ducha znosić wszystkie przeciwności.
„Ojcze jeśli chcesz, oddal ode mnie ten kielich, jednak nie moja, ale Twoja wola niech się stanie”. Amen.

l=o+n-a/q* - netowy wydawca, bloger, kreatywny z pasjami

Podobne artykuły