займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

17 lutego 2010 0:17

Emo Ryszard

– Sądzisz, że gdyby Ryszard Krynicki był wokalistą, to stworzyłby takie dzieło jak „Pardon me„?
– Możliwe, a jak nie, to chociaż mógłby twarz dawać, bo wygląda stylowo.
– Ale twarz dawałby, jadąc na dół czy do góry?
– Myślę, że tylko do góry. Sądzisz, że zjazd w dół przystoi takiemu artyście? Chociaż z drugiej strony może jakby zjechał bardzo w dół, to nabrałoby to głębszego wyrazu – tak se pozwoliłem na trochę poezji.
– Ok, ja wszystko rozumiem, ale co z tym aparatem? Sądzisz, że jest to najnowszy model?
– Myślę, że najnowszy, bo kto by dawał Ryszardowi Krynickiemu jakiegoś starocia do ręki, nie godzi się, zwróć uwagę na windę, jak nowoczesnością błyszczy. Winda nowoczesna i staroć – bez przesady. Chociaż, musimy to dodać, że zdjęcie nie jest już takie superświeże, swoje miesiące ma, więc w tym momencie to pewnie nie najnowszy model. Teraz technika gna do przodu jak oszalała. Takie to, Panie, czasy mamy.

Emo_RyszardEmo_Ryszard
Emo_RyszardEmo_Nie_Ryszard
Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły