займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

21 lutego 2010 21:19

niedoczytania: Latest post

Consumatum est! Pięciolatka w dwa lata! Zapraszamy na niedorodziny!

Zaczniemy od przytoczenia klasyków: Czesław Miłosz napisał kiedyś: „Ziemia odpływa od brzegu, na którym stoję”. James Joyce dodał w swojej powieści: „Sentymentalistą jest ten, kto chciałby cieszyć się czymś bez narażania się na olbrzymie zadłużenie za rzecz dokonaną”. Tiger Woods skwitował polemikę tymi słowy: „Byłem niewierny. Miałem romanse. Zdradzałem moją żonę.”

Stuknęło nam dwa lata. W styczniu 2008 roku zmienił się świat. Moglibyśmy napisać: Panie Generale, plan pięcioletni został wykonany z nawiązką. Moglibyśmy napisać, że pracowaliśmy na 250% normy. Moglibyśmy również rzec, że jesteśmy najbardziej lubianym towarem w mieście. Moglibyśmy, ale nie napiszemy, bo nie chcemy się chwalić. Wolimy milczeć, niech mądre głowy wypowiedzą się o nas, bo nic tak nie przekonuje jak autorytety:

A ja mam myśl kontrowersyjną: nawet gdybym miała coś wartościowego do powiedzenia na temat poezji (współczesnej), to bym tego na głos nie powiedziała. A już na pewno nie na Ns, a co dopiero na Niedoczytaniach! I kij.
[blocked __]

Tego się nie da czytać…
[Krzysztof Pazur]

Dobre do gimnazjalnej gazetki szkolnej:) Serio was to śmieszy? Gorszy pieniądz wypiera lepszy, poczucie humoru schodzi na psy, mniej Benny Hilla, więcej Monty Pythona.
[(vel Renia T.)]

„znużeni swą twórczą niemocą
zniknęli w sieciowych odmętach
i nikt nie zapłakał – bo po co,
dzień, dwa – nikt nie będzie pamiętał.”
[Maciej Kaczka „Marsz żałobny dla niedoczytania.pl”]

Serio, redakcja niedoczytań chce robić portal o literaturze, a nie, za przeproszeniem, o dupie maryni?
[Maszyna Prosta]

niedoczytania stały się jednym z elementów liternetu. skupiły grupę ludzi, którzy zatruli się robakiem. ludzi, którzy zamiast pisać zajęli się tworzeniem. pozostaje pytanie o jakość tej twórczości.
[Marek Trojanowski]

Wszystkim komentującym dziękujemy za pochlebne słowa. Równocześnie zapraszamy na imprezę urodzinową: „Emeriten Party, czyli 2. Niedorodziny”, która odbędzie się 26 lutego 2010 roku (piątek) w Krakowie w knajpie: „Pierwszy Lokal na Stolarskiej na lewo idąc od Małego Rynku” (Stolarska 6/1) o godzinie 20:00.

Trujemy Wam dupę już drugi rok – napijmy się z tej okazji.

emeritenparty

2. Urodziny Niedoczytania - 26 lutego 2010 roku

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły