займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

3 marca 2010 0:13

niedoczytania: Latest post

Apel w obronie celulozy, czyli reklamodawcy do komentarzy

W odpowiedzi na ogłoszenie wyników ostatniego rozdysponowania środków Ministerstwa Kultury przez Instytut Książki (więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj) redakcja pisma netowego niedoczytania.pl (pomimo tego, że nie aplikowała o pieniążki) informuje:

1. Solidaryzując się z papierowymi pismami, które nie otrzymały pieniędzy na drukarnię, na sekretarkę, na kawę, na sprzątaczkę, na kolorowe wycinanki i schabowego, i mając na względzie stan polskiej kultury, ruszamy z programem reklamowym. Redakcja niedoczytania.pl nie mając prawie żadnych wydatków, pragnie wspomóc te podmioty, które wydają duże pieniądze, by utrzymywać poziom otwartych, wspierających debiutantów i eksperymentujących organów prasowych.

2. Wszystkie osoby, które pragną zareklamować się w serwisie, proszone są o umieszczanie informacji reklamowych w komentarzach pod dowolnie wybranymi artykułami.

3. Opłatę za reklamę (w wysokości 10 groszy za literę*, w promocji spacja jest bezpłatna**) należy wysłać przekazem pocztowym na adres redakcji.

4. Redakcja czeka na opłatę dwa tygodnie od dodania komentarza. Kiedy do tego czasu nie otrzyma środków, reklama tekstowa zostanie uznana jako spam i nieodwołalnie skasowana.

5. Za zdublowane reklamy trzeba płacić podwójnie, to znaczy za dwa takie same komunikaty obciążymy reklamodawcę kwotą równoznaczną opłacie za cztery komunikaty w standardowym trybie taryfowym.

6. Zebrana kwota zostanie w całości*** przekazana Instytutowi Książki, by ten mógł ruszyć z drugim etapem rozdawania pieniążków.

7. Ponadto prosimy o wyrozumiałość, miłosierdzie i jałmużnę dla umierającego papieru.

Podpisano
Redakcja Niedoczytania.pl (Leszek Onak, Łukasz Libiszewski)

*plus opłata manipulacyjna za literę, która wynosi 29 gr.
**uprasza się o nienadużywanie promocji, gdyż może to prowadzić do nieczytelności komunikatu. Redakcja przestrzega reklamodawców, że nie będzie przywracać tzw. wtórnej czytelności.
***po odjęciu zaledwie 40% na obsługę.
Wolę chodzić naga niż czytać w internecie

Wolę chodzić naga niż czytać w internecie

Redakcja Niedoczytania.pl - Serwis niedoczytania.pl jest przekraczającym granice funkcjonujące w kulturze katalogiem kopii myśli i kopii kopii myśli, które od bycia w ciągłym ruchu utraciły cechę czytelności.

Podobne artykuły