займы онлайн на банковскую карту займ на карту онлайн займы онлайн на карту микрокредит онлайн займ на карту займы онлайн займ на карту быстро микрозаймы на банковскую карту экспресс займ на карту микрозайм онлайн на карту срочно круглосуточно займ онлайн на карту займы на карту онлайн взять займ срочно на карту микрозаймы в интернете займ онлайн

2 marca 2011 22:21

niedoczytania: Latest post

3 x [komiks] ohmygod – odcinek 70,71,72

Uwaga! Tym razem wyjaśniamy tajemnicę Trójcy Świętej. Dajemy Wam trzy ohmygody w jednym, wyjątkowa promocja podyktowana faktem, że na niedo trwały prace konstrukcyjne. Konsumujcie!

ohmygod

Kliknij, by powiększyć

ohmygod
Kliknij, by powiększyć
ohmygod
Kliknij, by powiększyć
ohmygod - vel Jacek Stefanowicz - (ur. 1988 r.) przystojny architekt. Robi komiksy, czasem jakieś plakaty. Nie zawsze, głównie komiksy. Najczęściej jakieś projekty. Ma hipotekę na dwadzieścia lat, ale samochód z salonu. Lubi piwo, nie lubi krótkich spodni, chyba że jest na siłowni albo w jakiejś Turcji czy gdzieś, gdzie jest wpizdu stopni na plusie i nikt normalny nie lata w dżinach, może z wyjątkiem wyjścia na dyskotekę, żeby zarywać Turczynki, ale jeśli chcecie poznać moje zdanie, to nic ci po jeansach, jak pójdziesz w japonkach. Boi się prądu i duchów.

Podobne artykuły